Christina Schiller

Romanceförfattare

Meny
  • Om Christina
  • Utgivna Böcker
    • Forsberga serien
      • Hemligheter små
      • Brutna små regler
      • Små stjärnor i natten
    • Låt spelet börja
    • Systrarna i Forsberga
      • Ett vaniljhjärta om dagen
      • Två röster i natten
      • Alla goda ting är tre
    • Gränslös Kärlek
      • Blind Kärlek
      • Be mig stanna
    • Serien om Glimmerstad slott
      • Greven & Guvernanten
      • Ödet förde oss hit
  • Events
  • Press/Kontakt
  • Nyhetsbrev
Meny

Fredagsmys

Publicerad den 21 december, 2012 av christinas

Det har varit ett par jobbiga dagar. Jag kommer inte dela med mig av vad som hänt här i bloggen då jag känner att jag inte vill det. Ni får stå ut med att vissa inlägg är lite kryptiska men så är det ibland. Vissa saker behåller jag för mig själv.

Vi lägger dessa dagar bakom oss nu och ser fram emot jul och nyår. Det nya året kanske för med sig bättre dagar. Jag hoppas det.

Det blev lite fredagsmys här hemma när jag kom hem. J och barnen hade handlat julgran så den tog vi in och på söndag ska vi klä den. Vi klär alltid granen dagen innan julafton. Det är vår tradition.

I morgon bär det av till Karlstad och min mamma. Vi skulle ha åkt idag men så blev det ju inte riktigt. Vi ska fira lite med min mamma och mina syskon i morgon då mamma jobbar hela jul. Det ska bli mysigt.

Kram

Mina 3 älsklingar!

Dela detta:

  • Klicka för att dela på X (Öppnas i ett nytt fönster) X
  • Klicka för att dela på Facebook (Öppnas i ett nytt fönster) Facebook
  • Klicka för att dela till Pinterest (Öppnas i ett nytt fönster) Pinterest

Gilla detta:

Gilla Laddar in …

Relaterade

kategori: Personligt, Vardag

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Be mig stanna är den andra fristående delen i serien Gränslös kärlek, en historisk romance om hemligheter, passion och andra chanser i livet.
Finns som ljudbok, e-bok och pocket.
Prenumerera på Christinas Nyhetsbrev
© 2026 Christina Schiller | Drivs med Minimalistisk blogg WordPress-tema
 

Laddar in kommentarer …
 

    %d